După ce s-a publicat ieri sentința în dosarul Gala Bute, iar Elena Udrea și Rudel Obreja, fostul președinte al Federației Române de Box, au aflat că i-a lovit norocul și se vor relaxa ani buni dincolo de gratii, pe banii statului, investigatorii profesioniști angajați pe pile, aici, la oltelean.com au aflat că la mijloc a fost o mare confuzie, iar Udrea este nevinovată, sărăcuța.
Dovadă stă o fotografie făcută cu mari sacrificii de către paparazzii noștri. Cum o imagine este mai importantă decât o mie de cuvinte, zic să nu mai pierdem timpul aiurea, obligându-vă să citiți texte inutile:
Disclaimer (a se citi repede, fără pauze între cuvinte, ca în reclamele de la medicamente):
Această poză este un trucaj nesimțit, iar textul de mai sus se vrea a fi un pamflet. Oltelean.com nu încurajează corupția și nici nu dispune de fotografi profesioniști, ci e doar unul bun în Photoshop.
La mulți ani!